Ubytovanie Liptovská Sielnica, Hotel Koliba Gréta

Hotel Koliba Gréta - exteriér - blízko Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Bešeňová Hotel Koliba Gréta - exteriér - blízko Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Bešeňová Hotel Koliba Gréta - exteriér - blízko Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Bešeňová Hotel Koliba Gréta - exteriér - blízko Liptovská Mara, Aquapark Tatralandia, Bešeňová
Hotel Koliba Gréta - interiér Hotel Koliba Gréta - interiér Hotel Koliba Gréta - interiér Hotel Koliba Gréta - interiér
Hotel Koliba Gréta - interiér, reštaurácia, skvelá liptovská tradičná a slovenská kuchyňa Hotel Koliba Gréta - interiér, reštaurácia, skvelá liptovská tradičná a slovenská kuchyňa Hotel Koliba Gréta - interiér, reštaurácia, skvelá liptovská tradičná a slovenská kuchyňa Hotel Koliba Gréta - okolie

Čo navštíviť v okolí Čo navštíviť
v okolí
Aktivity v okolí Aktivity
v okolí
Služby v okolí Služby
v okolí
Ubytovanie v okolí Ubytovanie
v okolí
Informácie o obci Informácie
o obci

Ponúkame Vám ubytovanie v Kolibe, či dreveniciach, čo pripomenie Vám časy dávno zašlé, no predsa príjemné, s vôňou dreva a s pohodlím dneška. Celková kapacita hotelového komplexu je 72 lôžok, z toho 58 pevných lôžok a 14 prísteliek.

Keď budete umierať od hladu, verte, že u nás Vás zachránime. Naša Koliba je pastvou nielen pre oči, ale i pre ostatné zmysly. Či už v štýlovej reštaurácii s kapacitou 60 miest alebo v samostatnom salóniku pre 20 osôb vedľa nej. Ak patríte medzi tých našich návštevníkov, ktorým lepšie trávi na čerstvom vzduchu, radi Vás usadíme na príjemnú terasu s kapacitou 60 miest. Všade sa o Vás postará ochotný personál a hlad Vám zaženie náš výborný kuchár. Starostlivo pripravený jedálny lístok určite uspokojí svojou pestrosťou a špecialitami každého gurmána.

Po výbornom obede Vás radi privítame aj v našej konferenčnej miestnosti pod reštauráciou s kapacitou 60 miest a salónikom pre 20 osôb.

V priestoroch reštaurácie, konferenčnej miestnosti a salónikov Vám ochotne pripravíme rodinné oslavy, svadby, priateľské či pracovné stretnutia.

Konferenciu, firemné stretnutie, či školenie Vám radi usporiadame v našej konferenčnej miestnosti s kapacitou 60 – 80 osôb alebo v dvoch menších miestnostiach s kapacitou do 20 osôb. Spätný projektor, ozvučenie a PC sú samozrejmosťou, internet v školiacej miestnosti, aj na izbách. Vytvoriť príjemnú atmosféru počas Vášho stretnutia Vám určite zabezpečí štýlový bar priamo v kongresovej sále.

Po namáhavom pracovnom dni dobre padne relax. Či si už vyberiete príjemné posedenie v štýlovej liptovskej reštaurácií s vynikajúcou gastronómiou za sprievodu ľudovej hudby, alebo pri pohári vína, všade Vám rodinnú pohodu vytvorí náš príjemný a ochotný personál.

V teplých mesiacoch Vám radi pripravíme nezabudnuteľné posedenie pri ohnisku.

Na obohatenie Vášho firemného stretnutia Vám zabezpečíme ktorúkoľvek z atrakcií ako je lukostreľba, paintball, snežné skútre a pod., prípadne Vás posadíme na koňa len 0,3 km od nášho areálu v novovybudovanom Hippoclube. Ak sa Vám bude žiadať po oddychu duše i tela, neďaleký Aquapark, či termálne kúpalisko Bešeňová sú toho zárukou.

Hľadáte romantické a zároveň tradičné miesto pre Vašu svadbu?

Štýlová drevená koliba, samostatne stojace drevenice na brehu Liptovskej Mary priamo v nádhernej scenérii Západných Tatier splnia Vaše predstavy o dokonalej harmónii. Náš hotel dokáže splniť každú Vašu požiadavku.
Naša ponuka:

Krásne prostredie
Kompletné zabezpečenie svadobnej hostiny vrátane výzdoby
Svadobné menu podľa Vašich predstáv
Možnosť pochutnať si na regionálnych špecialitách
Štýlové ubytovanie v dreveničkách pre svadobných hostív
ponuka šitá každému na mieru :)

Hotel Koliba Gréta*** je svojim vybavením v plnej miere prispôsobený pre rodiny s deťmi. Okrem veľkého exteriérového ihriska, ktoré ponúka kopec možností na hranie a bláznenie pre detičky máme k dispozícii:

detskú postieľku
detský nočník
detská stolička
babysitter
deský kútik v hotelovej reštaurácii
wc s prebaľovacím pultom
detské sedačky na bicykel
detský bicykel
detské autosedačky
nafukovací detský bazén
trampolínu
kyslíkový rozprávkový les
stráženie bábätiek + animátorský program
platí u nás certifikát rodinné pasy
Počet izieb: 36 Počet lôžok: 72

Ceny

Viac info na www.kolibagreta.sk/sk/cennik

Kontakt

Adresa: Liptovská Sielnica 270
Mesto: Liptovská Sielnica
PSČ: 03223
Telefón: +421 44 55 400 40, +421 911 897 078
E-mail: kolibagreta@kolibagreta.sk
Web: www.kolibagreta.sk

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko: *
Adresa: Mesto, PSČ:
Telefón: * E-mail: *
Dátum od: Dátum do:
Počet osôb:
Text správy:
konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa