Ubytovanie Vyšná Boca, Chata v súkromí pri lese

Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax, dovolenka na súkromí pri lese. Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax, dovolenka na súkromí pri lese. Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax, dovolenka na súkromí pri lese.
Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - interiér Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - interiér Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - interiér Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - interiér
Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - interiér Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - interiér Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - interiér Ubytovanie drevenica Vyšná Boca, relax - kúpeľna a WC

Čo navštíviť v okolí Čo navštíviť
v okolí
Aktivity v okolí Aktivity
v okolí
Služby v okolí Služby
v okolí
Ubytovanie v okolí Ubytovanie
v okolí
Informácie o obci Informácie
o obci

Chata sa nachádza v dedinke Vyšná Boca. Pozostáva z predsiene, kompletne vybavenej kuchyne aj s pieckou, dvoch izieb s TV a CD prehrávačom a kúpeľne s WC.Stojí na samostatnom veľmi veľkom pozemku vo dvore, ohraničenom z druhej strany lesmi a potokom. Na pozemku sa nachádza posed a pozemok je ideálnym miestom na opekanie, posedenie si na zdravom vzduchu, či "ihriskom" pre Vaše deti.

Chata je ideálnym miestom na trávenie pekných chvíľ v náručí prírody, východiskovým bodom na turistické pešie a cyklo výlety, lyžovačku priamo v obci, či na neďalekej Čertovici. Zároveň sa nachádzajú v blízkosti obchod a iné služby.

Chata je ako stvorená ako miesto na oddych po výletoch do celého Liptova alebo výletoch na druhú stranu Čertovice - Tále, kde okrem lyžovačky na Chopku - Sever si nenechajte újsť ani agroturistiku - koníky.

Chata je dispozične a zameraním predurčená na trávenie kľudných chvíľ s rodinkou a deťmi - relax v prírode bez akéhokoľvek náznaku zhonu miest.
Počet izieb: 2+1 Počet lôžok: 6

Ceny

Cena za ubytovanie je 48 EUR / noc za celý objekt. V zimnom období sa k cene pripočítavajú energie. Kúrenie je možné drevom a elektrinou. Pri dlhodobejšom prenájme si s Vami radi dohodneme lepšie podmienky.

Kontakt

Adresa: Vyšná Boca 93
Mesto: Vyšná Boca
PSČ: 03234
Telefón: +421 905 755 040
E-mail: krivosovaelen@orangemail.sk

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko: *
Adresa: Mesto, PSČ:
Telefón: * E-mail: *
Dátum od: Dátum do:
Počet osôb:
Text správy:

Súvisiace odkazy:

konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa