Liptovský Trnovec


Čo navštíviť v okolí Čo navštíviť
v okolí
Aktivity v okolí Aktivity
v okolí
Služby v okolí Služby
v okolí
Ubytovanie v okolí Ubytovanie
v okolí

Kapacita campu je 1000 osôb. Hostia majú možnosť napojenia karavanov na elektrinu. Plocha na campovanie a stanovanie je trávnatá, s ojedinelými listnatými a ihličnatými stromami. Nie sú tu presne vymedzené campovacie parcely. Hosťom je k dispozícii centrálna sociálna budova, kde sa nachádzajú WC a sprchy. Tieto sú samozrejme aj bezbariérové. V budove je aj možnosť prania. V celom campe je pitná voda. Okrem možnosti campovania a stanovania ponúka camp aj ubytovanie v drevených chatkách. Každá je vybavená WC, sprchou, dvoma umývadlami a chladničkou. Izby sú štvorlôžkové. Celková kapacita je 70 osôb.

História

Z obcí dolného Liptova má po Nemeckej Ľupči najdlhšiu divadelnú tradíciu Liptovský Trnovec. Divadelná činnosť sa začala približne v tom istom čase ako v Hybiach. Divadlo sa tu udomácňovalo pod vplyvom a za pomoci Nemeckej Ľupče, odkiaľ si herci požičiavali kulisy a kostýmy.

Poloha

Autocamping Liptovský Tmovec sa nachádza na severnom brehu priehrady Liptovská Mara, 6 km od Liptovského Mikuláša.

Kontakt

Obecný úrad
Liptovský Trnovec
Tel: +421/44/5598311
Viac informácií nájdete na: www.lipttrnovec.sk

Súvisiace odkazy:

konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa