Ubytovanie Liptovská Sielnica, Penzión Hippoclub


Čo navštíviť v okolí Čo navštíviť
v okolí
Aktivity v okolí Aktivity
v okolí
Služby v okolí Služby
v okolí
Ubytovanie v okolí Ubytovanie
v okolí
Informácie o obci Informácie
o obci

Penzión HippoClub sa nachádza v nádhernom prostredí Liptova v obci Liptovská Sielnica. Útulný penzión v štýle jazdeckého športu ponúka 7 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelku, so samostatnou sprchou a sociálnym zariadením. Izby sú vybavené televízorom, prípojkou na internet a chladiacim boxom. Na prízemí sa nachádza bar a wellness s fínskou saunou a vírivým bazénom.

Útulné prostredie s priateľskou atmosférou je ideálnym miestom pre aktívny odpočinok, relaxáciu, príjemné chvíle s rodinou a zároveň miesto pre firemné akcie, obchodné stretnutia a rodinné oslavy.

Penzión je súčasťou agroturistického jazdeckého areálu, kde pre záujemcov celoročne poskytujeme možnosť jazdenia na koni na vonkajšom kolbisku alebo v krytej jazdiarni, prechádzky na koni do prírody, kurzy jazdenia pre začiatočníkov aj pokročilých.

Výhodná poloha penziónu ponúka veľa možností aktívneho oddychu a všestrannej realizácie. V blízkosti sa nachádzajú termálne kúpaliská Aquapark Tatralandia, Thermal park Bešenová, vodná nádrž Liptovská Mara, zimné lýžiarske strediská Demänovská dolina-Jasná, Ski park Ružomberok a veľmi dobré podmienky na turistiku.

Tešíme sa na Vašu návštevu.
Počet izieb: 7 Počet lôžok: 14 s možnosťou prístelku

Ceny

2-lôžková izba - 500,- Sk(16,6€) / 1osoba
Prístelok - 300,- Sk (9,96€)/ 1osoba
Raňajky - 100,- Sk / (3,32€)1osoba

Kontakt

Adresa: Liptovská Sielnica 176
Mesto: Liptovská Sielnica
PSČ: 032 23
Telefón: +421 44 5597397, +421 911 016 381
E-mail: penzion@penzionhippoclub.sk
Web: www.penzionhippoclub.sk

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko: *
Adresa: Mesto, PSČ:
Telefón: * E-mail: *
Dátum od: Dátum do:
Počet osôb:
Text správy:

Súvisiace odkazy:

konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa