Ubytovanie Liptovský Ján, Hotel Bernard


Čo navštíviť v okolí Čo navštíviť
v okolí
Aktivity v okolí Aktivity
v okolí
Služby v okolí Služby
v okolí
Ubytovanie v okolí Ubytovanie
v okolí
Informácie o obci Informácie
o obci

Vitajte u nás. Je pre nás veľkým potešením privítať Vás v štýlovom Hoteli Bernard. Počas jedného roka sme sa snažili vdýchnuť do budovy bývalého kaštieľa z obdobia začiatku 19. storočia opäť unikátnu atmosféru tohto historického obdobia.

Už v recepcii Vás privíta historická atmosféra s modernými prvkami. V tejto uvítacej miestnosti si môžete oddýchnuť pri vybavovaní Vášho ubytovania.

Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou jednej, prípadne dvoch prísteliek a dvoch apartmánoch. Celková kapacita 73 miest.

Stravovanie v priestrannej reštaurácii, posedenie v útulnej kaviarni-bare, prípadne i na terase. Ponuka jedál či nápojov vyhovie i náročnému kulinárovi.

Doplnkové služby

WiFi Hotspot, špecializované pobyty zamerané na redukciu telesnej hmotnosti, pripravované s tímom odborníkov z oblasti gastroenteorológie, dietológie a fitness...

Špecializované odborné semináre zamerané na vzdelávanie v oblasti marketingu a manažmentu, komunikačných a prezentačných zručností, protokolu, daňovej či inej ekonomickej agendy.

Profesionálne vybavená samostatná kongresová miestnosť s kapacitou do 100 miest umožní pohodlný priebeh všetkých vzdelávacích aktivít bez rušivých momentov.

Samozrejmosťou je ponuka regeneračných a relaxačných služieb, detské centrum, organizované športové, kultúrne a zábavné aktivity s asistenciou skúseného animátora.

aktuálny sezónny cenník na stiahnutie nižšie

MOŽNOSŤ ŠOKUJÚCICH ZLIAV V PRÍPADE:

včasnej objednávky, skupinového pobytu, konkrétnych termínov, dĺžky pobytu nad 8 dní
Počet izieb: 25 Počet lôžok: 73

Kontakt

Adresa: Starojánska 24
Mesto: Liptovský Ján
PSČ: 032 03
Telefón: +421 (0)44 528 03 04 - 05
E-mail: hotel@hotel-bernard.sk
Web: www.hotel-bernard.sk

Kontaktný formulár

Meno a priezvisko: *
Adresa: Mesto, PSČ:
Telefón: * E-mail: *
Dátum od: Dátum do:
Počet osôb:
Text správy:

Súvisiace odkazy:

konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa