Koncert loveckej hudby


Vážení priatelia poľovníci, lesníci a priatelia poľovníkov a lesníkov,

dovoľte mi, aby som Vás srdečne pozval na koncert loveckej hudby, ktorý sa uskutoční dňa 6.10.2008 v kinosále kultúrneho domu v Liptovskom Hrádku. Na koncerte budú účinkovať Trubači základnej umeleckej školy Potštát z Českej republiky pod vedením pani riaditeľky Jany Kozubíkovej a Novum Castrum kvintet – trubači lesníckej školy v Liptovskom Hrádku.

Koncert sa koná pod záštitou Žilinského samosprávneho kraja ako zriaďovateľa Strednej odbornej školy lesníckej v Liptovskom Hrádku, osvetovej komisie Slovenského poľovníckeho zväzu a Okresnej organizácie SPZ v Liptovskom Mikuláši.

Vstup na podujatie je voľný. Po koncerte bude možnosť zakúpiť CD nosiče s poľovníckou hudbou.

V prípade, že si chcete dopredu zabezpečiť miesta na sedenie napíšte mi prosím e-mail (hatiar@slslhr.sk)s vašim menom (resp. menom organizácie) a počtom sedadiel.

Verím, že naše pozvanie prijmete a v kruhu zelených priateľov lesa a prírody si vypočujete nádherný hlas lesných rohov a skladby s poľovníckou tematikou. Zoberte zo sebou aj svojich priateľov a priateľov svojich priateľov, pretože ide o prvé podujatie svojho druhu na Slovensku.

Dátum: 06.10.2008 - 06.10.2008
Vstupné: 0
Čas: 16:00

Viac informácií nájdete na: www.mojliptov.sk/user_files/koncert_loveckej_hudby.pdf
konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa