nádrž Liptovská Mara - Výhliadková plavba loďou MARA

nádrž Liptovská Mara - Výhliadková plavba loďou MARA

Čo navštíviť v okolí Čo navštíviť
v okolí
Aktivity v okolí Aktivity
v okolí
Služby v okolí Služby
v okolí
Ubytovanie v okolí Ubytovanie
v okolí
Informácie o obci Informácie
o obci

Príjemným osviežením a spestrením pobytu na Liptove je výhliadková plavba loďou MARA po Liptovskej Mare, ktorá si vďaka svojej veľkosti právom zaslúži prívlastok - Slovenské alebo Liptovské more.

Loď Mara ponúka široké možnosti využitia. V našej ponuke nájdete pravidelne okružné plavby po Liptovskej Mare a plavbu s kapitánom na objednávku. Ďalej ponúkame dobrodružné plavby s kúpaním, piknik na vode a pod.
V mimosezónnom období možnosť využitia pre firemné akcie, narodeninové party, rybolov a pod.

Loď MARA premáva od mája do októbra. Pravidelné okružné plavby sú možné v mesiaci Jún cez víkend a počas letných prázdnin od 1.7. do 31.8. loď premáva denne. Ostatné dni je plavba možná na objednávku. Nastúpiť na loď je možné v prístave na plážovom kúpalisku v Liptovskom Trnovci alebo na Dechtároch.

Prevádzková doba

Pravidelné okružné plavby sú možné v mesiaci Jún cez víkend a počas letných prázdnin od 1.7. do 31.8. loď premáva denne.

Kontakt

tel. +421 917 261274
info@lodmara.sk
Viac informácií nájdete na: www.lodmara.sk

Ubytujte sa u nás a objavte aj túto atrakciu so zľavou
www.cascada.sk

Výpredaj na horách

konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa