Aquapark Tatralandia a saunový svet Tatra-Therm-Vital

Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš - Bowling exteriér
Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš - Detské ihriská Aquapark Tatralandia Liptovský Mikuláš - Športové plochy

Čo navštíviť v okolí Čo navštíviť
v okolí
Aktivity v okolí Aktivity
v okolí
Služby v okolí Služby
v okolí
Ubytovanie v okolí Ubytovanie
v okolí
Informácie o obci Informácie
o obci

Z lyží rovno do bazéna....
Predstavte si to najkrajšie miesto v objatí Západných a Nízkych Tatier, kde by ste sa mohli lyžovať, šantiť na snehu, kúpať v teplej termálnej vode, relaxovať v saunách, alebo pri masážach, či vyskúšať niektorú z wellness procedúr. Gratulujeme, práve ste našli toto jedinečné miesto. Je ním celoročne otvorený Aquapark Tatralandia na Slovensku, iba 2 km od centra Liptovského Mikuláša – 69 km od Zakopaného (90 min.). Unikátne miesto, kde nájdete vodný živel v jeho troch skupenstvách.

Pre adrenalínových nadšencov....
Vyskúšajte skvelý lievikový tobogan TORNADO – jedinečný svojho druhu vo Východnej a Strednej Európe – odhodlajte sa na neopakovateľnú jazdu na dvojrafte a vrhnite sa do víru adrenalínu a zábavy!!!!
Ak ste milovníkmi adrenalínových športov, vyskúšajte všetkých 9 celoročných tobogánov, z toho 5 NOVÝCH. Rýchlosť a zábava pritiahne malých i veľkých.

V treskúcej zeme vás zohrejte 8 celoročných bazénov s termálnou aj priezračnou ohrievanou vodou, z ktorých sú 3 kryté. Voda v bazénoch dosahuje teplotu 36 – 38 stupňov Celzia, v tých vonkajších vytvára príjemný kontrast s mrazivým horským vzduchom. Pre aktívnejších návštevníkov sú pripravené animačné programy plné zábavy a množstvo atrakcií v bazénoch: aquapontóny na chodenie, vodná lezecká stena, aquabasketbal, aquavolejbal ako aj aquaerobic, ktorý ocenia nielen dámy...

Trópy na Liptove
Najväčším lákadlom na zimné mesiace je krytý tropický bazénový komplex - Ostrov pirátov z Karibiku, ktorý prináša: Krytý tropický wellness s bazénmi napĺňanými ohrievanou vodou s vodnými masážami a chŕličmi, detský bazén s Jumbo hradom, vodnou priekopou, ako aj oddychovú zónu Palm Beach s Hawaii Barom, lehátkami a fantastickým výhľadom na panorámu Nízkych a Západných Tatier cez presklené steny budovy. Pohľad na zasnežené vrcholky hôr si jednoducho zamilujete.

Relax po lyžovačke
Jedinečný relax po celodennej lyžovačke prináša saunový svet Tatra-Therm-Vital – komplex 16 parných, vodných, masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. Prenesie vás o niekoľko storočí v čase späť a vstúpite do Siene slnka a Obetnej svätyne, soľnej bane, alebo vás schladí Ľadový skok... Telu aj duši ulahodí Wellness Paradise s ponukou masáží (klasické, reflexné, aromatické), kúpeľov (regeneračné, bylinkové), zábalov (antistresové, rašelinové, škoricové), elektroliečebných a iných procedúr (solux, bioptrón).

Čarovné ubytovanie
Zaujala Vás ponuka Tatralandie a túžite tu stráviť svoju zimnú dovolenku? Neváhajte, ubytovanie rozprávkovo zasneženej dedinke Holiday Village Tatralandia – hneď vedľa aquaparku. Dokonalým zážitkom pre dospelých aj ich ratolesti sú prázdniny v 155 komfortne vybavených bungalovov a apartmánov s kapacitou až 700 lôžok zaradených do tematických osád. Veď kto by nechcel vyskúšať život v pravej Indiánskej osade, Remeselníckom dvore, Romantickej záhrade či Skautskom tábore? O vaše pohodlie sa postará vynovená recepcia s nepretržitou prevádzkou, reštaurácia Zbojnícka koliba a reštaurácia U Furmana, Lobby Bar, minimarket, zmenáreň, detský kútik, či vynovené Funny centrum s možnosťou zahrať si bowling, stolný futbal alebo biliard.
Ubytovaní hostia môžu zadarmo využiť „Winter Park All-Inclusive“
– areál zimných športov ponúka snowtubing a snowrafting, lyžiarsky vlek aj rozprávkovú dráhu pre deti, možnosti korčuľovania, či hokeja. Pre náročnejších lyžiarov ponúkame zľavy na skipasy do viacerých lyžiarskych stredísk a bezplatný Aqua-Ski bus do lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry.

Pre viac informácií o ubytovaní potvrďte prosím odkaz uvedený nižšie - Holliday Village

História

Areál leží na území regiónu Liptov, len 2 km od Liptovského Mikuláša, priamo v nádhernej scenérii západných Tatier na severnom brehu nádrže Liptovská Mara. Je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov. Liptov patrí k turisticky najvyhľadávanejším lokalitám počas celého roka.

Kontakt

Aquapark Tatralandia
Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš
Tel.: +421/44/547 78 11
Fax.: +421/44/547 78 10
e-mail: info@tatralandia.sk

GPS
N:49,10459°
E:19,56927°
Viac informácií nájdete na: www.tatralandia.sk

Ubytujte sa u nás a objavte aj túto atrakciu so zľavou
www.cascada.sk

Výpredaj na horách

Súvisiace odkazy:

konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa