Aktivity

Liptov - Tatry
Liptov je miestom, kde aj aktívni návštevníci majú o zábavu postarané. V zime slovenské hory poskytujú ideálne prostredie na lyžovanie. Nachádza sa tu množstvo špičkových lyžiarskych stredísk, ktoré vo Vás zanechajú nezabudnuteľné lyžiarske zážitky. Deti si môžu osvojiť základy lyžovania v lyžiarskych školách, alebo se zabaviť sánkovaním. Okrem toho Vám ponúkame snowboarding, zjazdové, bežecké či skialpinistické lyžovanie. Liptov poskytuje veľa lyžiarskych terénov rôznych náročností.

V lete patrí k hlavním lákadlám pešia turistika. Tisíce návštevníkov sa vydáva po vyznačených turistických chodníčkoch objavovať neopakovateľnú krásu prírody. Sú tu široké možnosti vodných športov, cykloturistiky či horolezectva. Na svoje si prídu aj vyznávači raftingu. Obľúbený adrenalínový šport je paragliding, pri ktorom spoznáte krajinu z výšky vtákov.

Milovníkov krásy upúta podzemie jaskýň, ruiny hradov, pamiatky ľudovej architektúry, archeologické múzeum v prírode, múzeá a galérie, alebo živý folklór. Počas horúcich letných dní sa môžete schladiť pri slovenských priehradách, čistých štrkových jazerách alebo kúpaliskách. Neoceniteľnými a zdraviu prospešnými sú horúce termálne pramene, ktoré sú v prevádzke počas celého roka.

Vyberte si skupinu:

Ski centrá a snowparky
Ski centrá a snowparky
Vodné športy
Vodné športy
Adrenalínové športy
Adrenalínové športy
Pešia turistika
Pešia turistika
Cykloturistika
Cykloturistika
Agroturistika
Agroturistika
Rybolov
Rybolov
Poľovníctvo
Poľovníctvo
konverzný kurz: 1 € = 30,1260 Sk
Profinet Western City Šikluv Mlýn Občianske združenie Art Štúdio L.H. MADMARMOT FILMS - prispievateľ na mojliptov.sk Ceper ESOX & ESOX-PLAST Uhorská Ves, Model Mold Products, Nástrojáreň a Lisovňa